Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wopity

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie umeblowane, Plac Wolności

Dzierzgoń(Wopity + 11 km)

1 100 zł56 m² 19,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie w centrum Dzierzgonia. Duży balkon ,piwnica .Umeblowane z mo,liwosci usunięcia mebli. Nie wymagające remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Dobrzyki

Dobrzyki(Wopity + 18 km)

3 700 000 zł37 941 m² 97,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka zajmująca niewielki półwysep (niecałe 4ha) nad Jeziorem Jeziorak z możliwością wybudowania domu jednorodzinnego. Oferuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Elbląg(Wopity + 23 km)

265 000 zł44,60 m² 5 941,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2 pokoje | 44,6 m | balkon | potencjał inwestycyjny Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może szukasz bezpiecznej inwestycji pod wynajem? Oferuję na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Wilkowo

Wilkowo(Wopity + 23 km)

155 000 zł2 095 m² 73,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2095 m.kw. o numerze ewidencyjnym 264/4, położoną w spokojnej, malowniczej miejscowości Wilkowo (powiat elbląski). Teren działki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Drużno

Drużno(Wopity + 13 km)

120 000 zł1 618 m² 74,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dziłka budowlana W miejscowości drużno powierzchnia działki 1618 m2 cena: 120 000 zł dojazd drogą asfaltową Polecamy Państwu działkę zabudowaną budynkiem niemieszkalnym o pow. 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kupin

Kupin(Wopity + 19 km)

149 000 zł4 100 m² 36,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

wydane warunki zabudowy na budowę dwóch budynków mieszkalnych, prąd, woda działka budowlana Z potencjałem koło pasłęka! Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 4100 m2 znajdującą się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Andersa

Elbląg(Wopity + 23 km)

519 000 zł59,60 m² 8 708 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na Zawadzie przy ulicy Wybickiego. Usytuowane na IV piętrze w bloku z windą. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. 1 Maja

Elbląg(Wopity + 23 km)

780 000 zł202,80 m² 3 846,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

lokal administracyjno-usługowo-handlowy o pow.202,80 m2 w centrum miasta Na sprzedaż lokal administracyjno-usługowo-handlowy z potencjałem o powierzchni 202,80 m2 znajdujący się przy.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł93 m² 3 656 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo usługowy 93 m2 na sprzedaż. Lokal wraz z najemcą- gotowa inwestycja Położony przy ul. Hetmańskiej na pasażu, w nowszym budownictwie. 93 m2 duże witryny, lokal na poziomie -1,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wopity

Wopity,warmińsko-mazurskie

69 000 zł54 m² 1 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:420 m²

Wopity, wieś położona w woj. war-maz., powiat elbląski, gmina Rychliki, 20 km od Pasłęka. Dom wolnostojący, całoroczny, konstrukcji tradycyjnej murowanej, o powierzchni całkowitej 54 m2, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wopity

Wopity,warmińsko-mazurskie

150 000 zł54 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:36 800 m²

Gospodarstwo rolne 3,68 ha, wopity gmina Rychliki 20 km od Pasłęka. W skład nieruchomości wchodzi: budynek mieszkalny o powierzchni 54 m2, murowany, podpiwniczony do kapitalnego remontu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Wopity

Wopity,warmińsko-mazurskie

100 000 zł33 400 m² 2,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Dlaczego z lordbud? dział pośrednictwa licencjonowani pośrednicy nieruchomości Bezpieczny zakup oferowanej nieruchomości, ubezpieczenie oc dział zarządzania licencjonowani zarządcy nieruchomości.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij